| MOQ: | 3000pieces |
| Price: | USD5.3Piece |
| Standard Packaging: | Each product in a color box, 100 pcs in a carton. Carton size: 65*65*64mm, G.W.: 11kg. Loading quantity: 20GP:1035503 pcs, 40GP:2144970 pcs,40HQ:2514793 pcs |
| Delivery Period: | 35-40 work days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 Pieces Per Month |
IP67-Rated Waterproof and Dustproof Bluetooth Speaker
| Bluetooth Version | 6.0 |
| Bluetooth Chip | AB/JL |
| Frequency Response | 100Hz – 20KHz |
| Material | ABS Plastic |
| Output Power | 5W × 1 |
| Internal Magnetic Speaker | 40mm |
| Product Dimensions | 61.5 × 61.5 × 58mm |
| Product Weight | 99g |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | ≥ 96dB |
| Carton Dimension | 67 × 67 × 9cm |
| Waterproof Rating | IPX5 |
| Battery | 400mAh |
| Charging Time | 2 – 3 hours |
| Music Playback Time | 3 – 5 hours (at 70% volume) |
| Type-C Cable Length | 30cm |
| Available Colors | Pink, Black, Light Green |
| Gross Weight | 11kg |
| Quantity per Carton | 100 pcs |
Rotate freely, play anytime. Featuring crisp highs and powerful bass, this magnetic-rotating speaker utilizes upgraded Bluetooth 6.0 technology for smooth and stable connectivity. It features a splash-proof design and supports wireless TWS functionality.
Highlights:
1.Upgraded Bluetooth 6.0 Technology
| MOQ: | 3000pieces |
| Price: | USD5.3Piece |
| Standard Packaging: | Each product in a color box, 100 pcs in a carton. Carton size: 65*65*64mm, G.W.: 11kg. Loading quantity: 20GP:1035503 pcs, 40GP:2144970 pcs,40HQ:2514793 pcs |
| Delivery Period: | 35-40 work days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 Pieces Per Month |
IP67-Rated Waterproof and Dustproof Bluetooth Speaker
| Bluetooth Version | 6.0 |
| Bluetooth Chip | AB/JL |
| Frequency Response | 100Hz – 20KHz |
| Material | ABS Plastic |
| Output Power | 5W × 1 |
| Internal Magnetic Speaker | 40mm |
| Product Dimensions | 61.5 × 61.5 × 58mm |
| Product Weight | 99g |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | ≥ 96dB |
| Carton Dimension | 67 × 67 × 9cm |
| Waterproof Rating | IPX5 |
| Battery | 400mAh |
| Charging Time | 2 – 3 hours |
| Music Playback Time | 3 – 5 hours (at 70% volume) |
| Type-C Cable Length | 30cm |
| Available Colors | Pink, Black, Light Green |
| Gross Weight | 11kg |
| Quantity per Carton | 100 pcs |
Rotate freely, play anytime. Featuring crisp highs and powerful bass, this magnetic-rotating speaker utilizes upgraded Bluetooth 6.0 technology for smooth and stable connectivity. It features a splash-proof design and supports wireless TWS functionality.
Highlights:
1.Upgraded Bluetooth 6.0 Technology