| مقدار تولیدی: | 3000 عدد |
| قیمت: | USD5.3Piece |
| standard packaging: | هر محصول در جعبه رنگی 100 عدد در کارتن. اندازه کارتن: 65*65*64 میلی متر، گیگاوات: 11 کیلوگرم. مقدار |
| Delivery period: | 35-40 روز کاری |
| روش پرداخت: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 عدد در ماه |
اسپیکر بلوتوث ضدآب و ضد گرد و غبار IP67
| نسخه بلوتوث | 6.0 |
| تراشه بلوتوث | AB/JL |
| پاسخ فرکانسی | 100 هرتز 20KHz |
| مواد | پلاستیک ABS |
| قدرت خروجی | 5W × 1 |
| اسپیکر مغناطیسی داخلی | ۴۰ میلی متر |
| ابعاد محصول | 61.5 × 61.5 × 58mm |
| وزن محصول | ۹۹ گرم |
| نسبت سیگنال به نویز (SNR) | ≥ 96dB |
| ابعاد کارتن | ۶۷ × ۶۷ × ۹ سانتی متر |
| درجه بندی ضد آب | IPX5 |
| باتری | ۴۰۰ میلی آمپر |
| زمان شارژ | 2 ∙ 3 ساعت |
| زمان پخش موسیقی | 3 ∼ 5 ساعت (در 70 درصد حجم) |
| طول کابل نوع C | 30 سانتي متر |
| رنگ های موجود | صورتی، سیاه، سبز روشن |
| وزن ناخالص | 11 کیلوگرم |
| مقدار هر کارتن | 100 عدد |
به طور آزادانه چرخش کنید، هر زمان بازی کنید. با ویژگی های بلند و قدرتمند، این بلندگو چرخش مغناطیسی از تکنولوژی پیشرفته بلوتوث 6.0 برای اتصال صاف و پایدار استفاده می کند.آن را دارای یک طراحی ضد پاش و پشتیبانی از قابلیت TWS بی سیم.
نکات مهم:
1.تکنولوژی ارتقا یافته بلوتوث 6.0
| مقدار تولیدی: | 3000 عدد |
| قیمت: | USD5.3Piece |
| standard packaging: | هر محصول در جعبه رنگی 100 عدد در کارتن. اندازه کارتن: 65*65*64 میلی متر، گیگاوات: 11 کیلوگرم. مقدار |
| Delivery period: | 35-40 روز کاری |
| روش پرداخت: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 عدد در ماه |
اسپیکر بلوتوث ضدآب و ضد گرد و غبار IP67
| نسخه بلوتوث | 6.0 |
| تراشه بلوتوث | AB/JL |
| پاسخ فرکانسی | 100 هرتز 20KHz |
| مواد | پلاستیک ABS |
| قدرت خروجی | 5W × 1 |
| اسپیکر مغناطیسی داخلی | ۴۰ میلی متر |
| ابعاد محصول | 61.5 × 61.5 × 58mm |
| وزن محصول | ۹۹ گرم |
| نسبت سیگنال به نویز (SNR) | ≥ 96dB |
| ابعاد کارتن | ۶۷ × ۶۷ × ۹ سانتی متر |
| درجه بندی ضد آب | IPX5 |
| باتری | ۴۰۰ میلی آمپر |
| زمان شارژ | 2 ∙ 3 ساعت |
| زمان پخش موسیقی | 3 ∼ 5 ساعت (در 70 درصد حجم) |
| طول کابل نوع C | 30 سانتي متر |
| رنگ های موجود | صورتی، سیاه، سبز روشن |
| وزن ناخالص | 11 کیلوگرم |
| مقدار هر کارتن | 100 عدد |
به طور آزادانه چرخش کنید، هر زمان بازی کنید. با ویژگی های بلند و قدرتمند، این بلندگو چرخش مغناطیسی از تکنولوژی پیشرفته بلوتوث 6.0 برای اتصال صاف و پایدار استفاده می کند.آن را دارای یک طراحی ضد پاش و پشتیبانی از قابلیت TWS بی سیم.
نکات مهم:
1.تکنولوژی ارتقا یافته بلوتوث 6.0