| MOQ: | 3000 stuks |
| Prijs: | USD5.3Piece |
| Standard Packaging: | Elk product in een kleurdoos, 100 stuks in een doos. Kartongrootte: 65*65*64mm, GW: 11kg. Laadhoevee |
| Delivery Period: | 35-40 WERKDAGEN |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks per maand |
IP67 waterdichte en stofdichte Bluetooth-luidspreker
| Bluetooth versie | 6.0 |
| Bluetooth-chip | AB/JL |
| Frequentie-respons | 100Hz 20KHz |
| Materiaal | ABS-plastic |
| Uitgangsvermogen | 5W × 1 |
| Interne magnetische luidspreker | 40 mm |
| Afmetingen van het product | 61.5 × 61,5 × 58 mm |
| Gewicht van het product | 99 g |
| Signal-ruisverhouding (SNR) | ≥ 96 dB |
| Afmeting van de karton | 67 × 67 × 9 cm |
| Waterdichtheid | IPX5 |
| Batterij | 400 mAh |
| Laadtijd | 2 ∼ 3 uur |
| Muziektyd | 3 5 uur (bij 70% volume) |
| Type C-kabellengte | 30 cm |
| Beschikbare kleuren | Roze, zwart, lichtgroen |
| Bruto gewicht | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos | 100 stuks |
Deze magnetisch draaiende luidspreker maakt gebruik van Bluetooth 6.0 voor een soepele en stabiele verbinding.Het beschikt over een splash-proof ontwerp en ondersteunt draadloze TWS functionaliteit.
Hoogtepunten:
1.Verbeterde Bluetooth 6.0 technologie
| MOQ: | 3000 stuks |
| Prijs: | USD5.3Piece |
| Standard Packaging: | Elk product in een kleurdoos, 100 stuks in een doos. Kartongrootte: 65*65*64mm, GW: 11kg. Laadhoevee |
| Delivery Period: | 35-40 WERKDAGEN |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks per maand |
IP67 waterdichte en stofdichte Bluetooth-luidspreker
| Bluetooth versie | 6.0 |
| Bluetooth-chip | AB/JL |
| Frequentie-respons | 100Hz 20KHz |
| Materiaal | ABS-plastic |
| Uitgangsvermogen | 5W × 1 |
| Interne magnetische luidspreker | 40 mm |
| Afmetingen van het product | 61.5 × 61,5 × 58 mm |
| Gewicht van het product | 99 g |
| Signal-ruisverhouding (SNR) | ≥ 96 dB |
| Afmeting van de karton | 67 × 67 × 9 cm |
| Waterdichtheid | IPX5 |
| Batterij | 400 mAh |
| Laadtijd | 2 ∼ 3 uur |
| Muziektyd | 3 5 uur (bij 70% volume) |
| Type C-kabellengte | 30 cm |
| Beschikbare kleuren | Roze, zwart, lichtgroen |
| Bruto gewicht | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos | 100 stuks |
Deze magnetisch draaiende luidspreker maakt gebruik van Bluetooth 6.0 voor een soepele en stabiele verbinding.Het beschikt over een splash-proof ontwerp en ondersteunt draadloze TWS functionaliteit.
Hoogtepunten:
1.Verbeterde Bluetooth 6.0 technologie