|
|
| MOQ: | 3000pieces |
| Price: | USD5.38Piece |
| Standard Packaging: | Each product in a color box, 40 pcs in a carton. Carton size: 515*480*267mm, G.W.: 14.5kg. Loading quantity: 20GP:2882 pcs, 40GP:5969 pcs,40HQ:6999 pcs |
| Delivery Period: | 35-40 work days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 Pieces Per Month |
| Material | ABS + PVC + Silicone |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Speaker power | 3W |
| Material | ABS Plastic |
| Speaker size | 38mm |
| Waterproof rating | IPX6 |
| Product Dimensions | 245*110*44mm |
| Product Weight | 283g |
| Battery capacity | 800mAh |
| Charging time | 2.5 hours |
| Waterproof Rating | IPX6 |
| Battery | 400mAh |
| Charging Time | 2 – 3 hours |
| Playing time | 12 hours |
| Type-C | 30cm |
| Product color | Black, White |
| Gross Weight | 11kg |
| Quantity per Carton | 60 pcs |
| Gift box | 248*115*46mm |
| Outer box | 52*50.5*37cm |
| Gross weight | 20.3kg |
| Feature | TWS Ceiling speakers Portable Waterproof |
Highlight:
1.Premium combined ABS, PVC and silicone material, sturdy anti-drop body with comfortable hand feeling
2.Built-in 38mm speaker driver and 3W output power, delivers rich and clear stereo sound
3.IPX6 professional waterproof grade, perfectly suitable for bathroom, outdoor camping and daily scenes
4.Large 800mAh rechargeable battery supports up to 12 hours continuous working time
5.Only 2.5 hours fast charging time, efficient power replenishment for long time use
6.Compact lightweight design, easy to carry and store anywhere
7.Stable performance version 5.3, smooth wireless connection without interruption
8.Standard finished packaging and bulk carton packing, convenient for transportation and wholesale sales
|
|
| MOQ: | 3000pieces |
| Price: | USD5.38Piece |
| Standard Packaging: | Each product in a color box, 40 pcs in a carton. Carton size: 515*480*267mm, G.W.: 14.5kg. Loading quantity: 20GP:2882 pcs, 40GP:5969 pcs,40HQ:6999 pcs |
| Delivery Period: | 35-40 work days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 Pieces Per Month |
| Material | ABS + PVC + Silicone |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Speaker power | 3W |
| Material | ABS Plastic |
| Speaker size | 38mm |
| Waterproof rating | IPX6 |
| Product Dimensions | 245*110*44mm |
| Product Weight | 283g |
| Battery capacity | 800mAh |
| Charging time | 2.5 hours |
| Waterproof Rating | IPX6 |
| Battery | 400mAh |
| Charging Time | 2 – 3 hours |
| Playing time | 12 hours |
| Type-C | 30cm |
| Product color | Black, White |
| Gross Weight | 11kg |
| Quantity per Carton | 60 pcs |
| Gift box | 248*115*46mm |
| Outer box | 52*50.5*37cm |
| Gross weight | 20.3kg |
| Feature | TWS Ceiling speakers Portable Waterproof |
Highlight:
1.Premium combined ABS, PVC and silicone material, sturdy anti-drop body with comfortable hand feeling
2.Built-in 38mm speaker driver and 3W output power, delivers rich and clear stereo sound
3.IPX6 professional waterproof grade, perfectly suitable for bathroom, outdoor camping and daily scenes
4.Large 800mAh rechargeable battery supports up to 12 hours continuous working time
5.Only 2.5 hours fast charging time, efficient power replenishment for long time use
6.Compact lightweight design, easy to carry and store anywhere
7.Stable performance version 5.3, smooth wireless connection without interruption
8.Standard finished packaging and bulk carton packing, convenient for transportation and wholesale sales