|
|
| MOQ: | 3000 stuks |
| Prijs: | USD5.38Piece |
| Standard Packaging: | Elk product in een kleurdoos, 40 stuks in een doos. Kartongrootte: 515*480*267mm, GW: 14,5kg. Laadho |
| Delivery Period: | 35-40 WERKDAGEN |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks per maand |
| Materiaal | ABS + PVC + Silicone |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Luidsprekervermogen | 3W |
| Materiaal | ABS-plastic |
| Grootte van de luidspreker | 38 mm |
| Waterdichtheid | IPX6 |
| Afmetingen van het product | 245*110*44 mm |
| Gewicht van het product | 283 g |
| Batterijcapaciteit | 800 mAh |
| Laadtijd | 2.5 uur |
| Waterdichtheid | IPX6 |
| Batterij | 400 mAh |
| Laadtijd | 2 ∼ 3 uur |
| Speltijd | 12 uur |
| Type-C | 30 cm |
| Kleur van het product | Zwart, wit |
| Bruto gewicht | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos | 60 stuks |
| Geschenkdoos | 248*115*46 mm |
| Buitenste doos | 52 x 50,5 x 37 cm |
| Bruto gewicht | 200,3 kg |
| Kenmerken | TWS Plafondluidsprekers Draagbare waterdicht |
Hoogtepunten:
1.Premium gecombineerd ABS, PVC en siliconen materiaal, stevig anti-drop lichaam met comfortabele hand gevoel
2Ingebouwde 38mm luidspreker driver en 3W uitgangsvermogen, levert rijk en helder stereo geluid
3.IPX6 professionele waterdichte kwaliteit, perfect geschikt voor badkamer, buiten kamperen en dagelijkse scènes
4Grote 800 mAh oplaadbare batterij ondersteunt tot 12 uur continu werktijd
5Slechts 2,5 uur snelle oplaadtijd, efficiënte energievoorziening voor langdurig gebruik
6.Compact lichtgewicht ontwerp, gemakkelijk overal mee te nemen en op te slaan
7Stabiel rendement versie 5.3, een soepele draadloze verbinding zonder onderbreking
8.Standaard afgewerkte verpakking en bulk kartonnen verpakking, handig voor transport en groothandel
|
|
| MOQ: | 3000 stuks |
| Prijs: | USD5.38Piece |
| Standard Packaging: | Elk product in een kleurdoos, 40 stuks in een doos. Kartongrootte: 515*480*267mm, GW: 14,5kg. Laadho |
| Delivery Period: | 35-40 WERKDAGEN |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks per maand |
| Materiaal | ABS + PVC + Silicone |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Luidsprekervermogen | 3W |
| Materiaal | ABS-plastic |
| Grootte van de luidspreker | 38 mm |
| Waterdichtheid | IPX6 |
| Afmetingen van het product | 245*110*44 mm |
| Gewicht van het product | 283 g |
| Batterijcapaciteit | 800 mAh |
| Laadtijd | 2.5 uur |
| Waterdichtheid | IPX6 |
| Batterij | 400 mAh |
| Laadtijd | 2 ∼ 3 uur |
| Speltijd | 12 uur |
| Type-C | 30 cm |
| Kleur van het product | Zwart, wit |
| Bruto gewicht | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos | 60 stuks |
| Geschenkdoos | 248*115*46 mm |
| Buitenste doos | 52 x 50,5 x 37 cm |
| Bruto gewicht | 200,3 kg |
| Kenmerken | TWS Plafondluidsprekers Draagbare waterdicht |
Hoogtepunten:
1.Premium gecombineerd ABS, PVC en siliconen materiaal, stevig anti-drop lichaam met comfortabele hand gevoel
2Ingebouwde 38mm luidspreker driver en 3W uitgangsvermogen, levert rijk en helder stereo geluid
3.IPX6 professionele waterdichte kwaliteit, perfect geschikt voor badkamer, buiten kamperen en dagelijkse scènes
4Grote 800 mAh oplaadbare batterij ondersteunt tot 12 uur continu werktijd
5Slechts 2,5 uur snelle oplaadtijd, efficiënte energievoorziening voor langdurig gebruik
6.Compact lichtgewicht ontwerp, gemakkelijk overal mee te nemen en op te slaan
7Stabiel rendement versie 5.3, een soepele draadloze verbinding zonder onderbreking
8.Standaard afgewerkte verpakking en bulk kartonnen verpakking, handig voor transport en groothandel