|
|
| مقدار تولیدی: | 3000 عدد |
| قیمت: | USD5.38Piece |
| standard packaging: | هر محصول در جعبه رنگی 40 عدد در کارتن. اندازه کارتن: 515*480*267mm، GW: 14.5kg. مقدار بارگیری: 20GP: |
| Delivery period: | 35-40 روز کاری |
| روش پرداخت: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 عدد در ماه |
| مواد | ABS + PVC + سیلیکون |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| قدرت اسپیکر | 3W |
| مواد | پلاستیک ABS |
| اندازه اسپیکر | ۳۸ میلی متر |
| درجه ضد آب | IPX6 |
| ابعاد محصول | ۲۴۵*۱۱۰*۴۴ میلی متر |
| وزن محصول | ۲۸۳ گرم |
| ظرفیت باتری | 800mAh |
| زمان شارژ | 2.5 ساعت |
| درجه بندی ضد آب | IPX6 |
| باتری | ۴۰۰ میلی آمپر |
| زمان شارژ | 2 ∙ 3 ساعت |
| زمان بازي | 12 ساعت |
| نوع C | 30 سانتي متر |
| رنگ محصول | سیاه، سفید |
| وزن ناخالص | 11 کیلوگرم |
| مقدار هر کارتن | ۶۰ عدد |
| جعبه هدیه | ۲۴۸*۱۱۵*۴۶ میلی متر |
| جعبه بیرونی | 52*50.5*37 سانتي متر |
| وزن ناخالص | 20.3 کیلوگرم |
| ویژگی | TWS بلندگوها سقف قابل حمل ضد آب |
نکته مهم:
1. مواد ABS، PVC و سیلیکون با کیفیت بالا، بدن مقاوم در برابر سقوط با احساس راحتی دست
2. در ساخت درایور بلندگو 38mm و قدرت خروجی 3W، ارائه می دهد غنی و صوتی استریو روشن
3.IPX6 درجه ضد آب حرفه ای، کاملا مناسب برای حمام، کمپینگ در فضای باز و صحنه های روزانه
4باتری قابل شارژ 800 میلی آمپر تا 12 ساعت کار مستمر را پشتیبانی می کند
5.تنها 2.5 ساعت زمان شارژ سریع، پر کردن انرژی کارآمد برای استفاده طولانی مدت
6طراحی فشرده و سبک وزن، آسان برای حمل و نگهداری در هر نقطه
7. عملکرد ثابت نسخه 53، اتصال بی سیم بدون وقفه
8بسته بندی استاندارد و بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی
|
|
| مقدار تولیدی: | 3000 عدد |
| قیمت: | USD5.38Piece |
| standard packaging: | هر محصول در جعبه رنگی 40 عدد در کارتن. اندازه کارتن: 515*480*267mm، GW: 14.5kg. مقدار بارگیری: 20GP: |
| Delivery period: | 35-40 روز کاری |
| روش پرداخت: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 عدد در ماه |
| مواد | ABS + PVC + سیلیکون |
| نسخه بلوتوث | 5.3 |
| قدرت اسپیکر | 3W |
| مواد | پلاستیک ABS |
| اندازه اسپیکر | ۳۸ میلی متر |
| درجه ضد آب | IPX6 |
| ابعاد محصول | ۲۴۵*۱۱۰*۴۴ میلی متر |
| وزن محصول | ۲۸۳ گرم |
| ظرفیت باتری | 800mAh |
| زمان شارژ | 2.5 ساعت |
| درجه بندی ضد آب | IPX6 |
| باتری | ۴۰۰ میلی آمپر |
| زمان شارژ | 2 ∙ 3 ساعت |
| زمان بازي | 12 ساعت |
| نوع C | 30 سانتي متر |
| رنگ محصول | سیاه، سفید |
| وزن ناخالص | 11 کیلوگرم |
| مقدار هر کارتن | ۶۰ عدد |
| جعبه هدیه | ۲۴۸*۱۱۵*۴۶ میلی متر |
| جعبه بیرونی | 52*50.5*37 سانتي متر |
| وزن ناخالص | 20.3 کیلوگرم |
| ویژگی | TWS بلندگوها سقف قابل حمل ضد آب |
نکته مهم:
1. مواد ABS، PVC و سیلیکون با کیفیت بالا، بدن مقاوم در برابر سقوط با احساس راحتی دست
2. در ساخت درایور بلندگو 38mm و قدرت خروجی 3W، ارائه می دهد غنی و صوتی استریو روشن
3.IPX6 درجه ضد آب حرفه ای، کاملا مناسب برای حمام، کمپینگ در فضای باز و صحنه های روزانه
4باتری قابل شارژ 800 میلی آمپر تا 12 ساعت کار مستمر را پشتیبانی می کند
5.تنها 2.5 ساعت زمان شارژ سریع، پر کردن انرژی کارآمد برای استفاده طولانی مدت
6طراحی فشرده و سبک وزن، آسان برای حمل و نگهداری در هر نقطه
7. عملکرد ثابت نسخه 53، اتصال بی سیم بدون وقفه
8بسته بندی استاندارد و بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی بسته بندی