|
|
| MOQ: | 3000pieces |
| Price: | USD2.95Piece |
| Standard Packaging: | Each product in a color box, 50 pcs in a carton. Carton size:50.5*42.5*38cm, G.W.: 14kg. |
| Delivery Period: | 35-40 work days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 Pieces Per Month |
| Material | ABS |
| Color | Purple, Green, Pink, White |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Frequency | 2.402 - 2.480GHz |
| Maximum output power | 3W |
| Battery capacity | 500mAh |
| Charging time | 2H |
| Usage time | 4H |
| Product size | 117*72*65mm |
| Net weight | 212g |
| Color box size | 120*70*80mm |
| Outer box size | 50.5*42.5*38cm |
| Number of boxes per pack | 50pcs |
| Gross weight | 14Kg |
| Style | Popular Retro Atmospheric |
Highlights:
1.Advanced Bluetooth 5.3 Chip
Adopts the latest Bluetooth 5.3 technology within 2.402-2.480GHz universal frequency band. It realizes ultra-fast pairing, stable signal transmission and strong anti-interference ability. It is widely compatible with mobile phones, tablets, laptops and other Bluetooth-enabled devices, avoiding disconnection or stuttering during use.
2.3W High-Quality Sound Output
Built-in high-performance speaker with 3W maximum output power. It delivers clear, loud and well-balanced stereo sound. Whether for listening to music, watching videos or making calls, it brings an immersive audio experience for daily entertainment.
3.500mAh Rechargeable Battery & Practical Battery Life
Equipped with a 500mAh built-in lithium battery. It only takes 2 hours to fully charge, and supports up to 4 hours of continuous playback. Meet the demand for short-distance outdoor activities, bedroom use and desktop entertainment.
4.Premium ABS Material & Durable Construction
The whole speaker is made of high-quality ABS material, which features solid texture, excellent drop resistance, scratch resistance and wear resistance. The sturdy structure effectively extends the service life of the product.
|
|
| MOQ: | 3000pieces |
| Price: | USD2.95Piece |
| Standard Packaging: | Each product in a color box, 50 pcs in a carton. Carton size:50.5*42.5*38cm, G.W.: 14kg. |
| Delivery Period: | 35-40 work days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 Pieces Per Month |
| Material | ABS |
| Color | Purple, Green, Pink, White |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Frequency | 2.402 - 2.480GHz |
| Maximum output power | 3W |
| Battery capacity | 500mAh |
| Charging time | 2H |
| Usage time | 4H |
| Product size | 117*72*65mm |
| Net weight | 212g |
| Color box size | 120*70*80mm |
| Outer box size | 50.5*42.5*38cm |
| Number of boxes per pack | 50pcs |
| Gross weight | 14Kg |
| Style | Popular Retro Atmospheric |
Highlights:
1.Advanced Bluetooth 5.3 Chip
Adopts the latest Bluetooth 5.3 technology within 2.402-2.480GHz universal frequency band. It realizes ultra-fast pairing, stable signal transmission and strong anti-interference ability. It is widely compatible with mobile phones, tablets, laptops and other Bluetooth-enabled devices, avoiding disconnection or stuttering during use.
2.3W High-Quality Sound Output
Built-in high-performance speaker with 3W maximum output power. It delivers clear, loud and well-balanced stereo sound. Whether for listening to music, watching videos or making calls, it brings an immersive audio experience for daily entertainment.
3.500mAh Rechargeable Battery & Practical Battery Life
Equipped with a 500mAh built-in lithium battery. It only takes 2 hours to fully charge, and supports up to 4 hours of continuous playback. Meet the demand for short-distance outdoor activities, bedroom use and desktop entertainment.
4.Premium ABS Material & Durable Construction
The whole speaker is made of high-quality ABS material, which features solid texture, excellent drop resistance, scratch resistance and wear resistance. The sturdy structure effectively extends the service life of the product.