|
|
| MOQ: | 3000 stuks |
| Prijs: | USD2.95Piece |
| Standard Packaging: | Elk product in een kleurdoos, 50 stuks in een doos. Kartongrootte: 50,5*42,5*38cm, GW: 14kg. |
| Delivery Period: | 35-40 WERKDAGEN |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks per maand |
| Materiaal | ABS |
| Kleur | Paars, groen, roze, wit |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Frequentie. | 2.402 - 2.480 GHz |
| Maximaal uitgangsvermogen | 3W |
| Batterijcapaciteit | 500 mAh |
| Laadtijd | 2 uur |
| Gebruikstijd | 4 uur |
| Productgrootte | 117*72*65 mm |
| Nettogewicht | 212 g |
| Kleurdoosgrootte | 120 x 70 x 80 mm |
| Buitenste doos | 50.5*42.5*38cm |
| Aantal dozen per verpakking | 50 stuks |
| Bruto gewicht | 14 kg |
| Stijl | Populaire retro atmosfeer |
Hoogtepunten:
1Geavanceerde Bluetooth 5.3 chip.
Het maakt gebruik van de nieuwste Bluetooth 5.3-technologie binnen de universele frequentieband van 2.402-2.480GHz. Het realiseert ultra-snelle koppeling, stabiele signaaloverdracht en sterke anti-interferentie-capaciteit.Het is breed compatibel met mobiele telefoons, tablets, laptops en andere Bluetooth-apparaten, waardoor ontkoppeling of stotteren tijdens het gebruik wordt vermeden.
2.3W Hoogwaardige geluidsuitgang
Een ingebouwde luidspreker met een maximaal uitgangsvermogen van 3 W. Het levert helder, luid en goed uitgebalanceerd stereo geluid.Het brengt een meeslepende audio ervaring voor dagelijks entertainment.
3.500mAh oplaadbare batterij en praktische levensduur van de batterij
Het is uitgerust met een ingebouwde lithiumbatterie van 500mAh. Het duurt slechts 2 uur om volledig op te laden, en ondersteunt tot 4 uur continu afspelen.gebruik in de slaapkamer en desktop-entertainment.
4.Premium ABS materiaal en duurzame constructie
De hele luidspreker is gemaakt van hoogwaardig ABS-materiaal, dat een solide textuur, uitstekende valvastheid, krasbestendigheid en slijtvastheid heeft.De stevige structuur verlengt de levensduur van het product.
|
|
| MOQ: | 3000 stuks |
| Prijs: | USD2.95Piece |
| Standard Packaging: | Elk product in een kleurdoos, 50 stuks in een doos. Kartongrootte: 50,5*42,5*38cm, GW: 14kg. |
| Delivery Period: | 35-40 WERKDAGEN |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks per maand |
| Materiaal | ABS |
| Kleur | Paars, groen, roze, wit |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Frequentie. | 2.402 - 2.480 GHz |
| Maximaal uitgangsvermogen | 3W |
| Batterijcapaciteit | 500 mAh |
| Laadtijd | 2 uur |
| Gebruikstijd | 4 uur |
| Productgrootte | 117*72*65 mm |
| Nettogewicht | 212 g |
| Kleurdoosgrootte | 120 x 70 x 80 mm |
| Buitenste doos | 50.5*42.5*38cm |
| Aantal dozen per verpakking | 50 stuks |
| Bruto gewicht | 14 kg |
| Stijl | Populaire retro atmosfeer |
Hoogtepunten:
1Geavanceerde Bluetooth 5.3 chip.
Het maakt gebruik van de nieuwste Bluetooth 5.3-technologie binnen de universele frequentieband van 2.402-2.480GHz. Het realiseert ultra-snelle koppeling, stabiele signaaloverdracht en sterke anti-interferentie-capaciteit.Het is breed compatibel met mobiele telefoons, tablets, laptops en andere Bluetooth-apparaten, waardoor ontkoppeling of stotteren tijdens het gebruik wordt vermeden.
2.3W Hoogwaardige geluidsuitgang
Een ingebouwde luidspreker met een maximaal uitgangsvermogen van 3 W. Het levert helder, luid en goed uitgebalanceerd stereo geluid.Het brengt een meeslepende audio ervaring voor dagelijks entertainment.
3.500mAh oplaadbare batterij en praktische levensduur van de batterij
Het is uitgerust met een ingebouwde lithiumbatterie van 500mAh. Het duurt slechts 2 uur om volledig op te laden, en ondersteunt tot 4 uur continu afspelen.gebruik in de slaapkamer en desktop-entertainment.
4.Premium ABS materiaal en duurzame constructie
De hele luidspreker is gemaakt van hoogwaardig ABS-materiaal, dat een solide textuur, uitstekende valvastheid, krasbestendigheid en slijtvastheid heeft.De stevige structuur verlengt de levensduur van het product.