|
|
| MOQ: | 3000pieces |
| Price: | USD2.6Piece |
| Standard Packaging: | Each product in a color box, 50 pcs in a carton. Carton size:50.5*42.5*38cm, G.W.: 14kg. |
| Delivery Period: | 35-40 work days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 Pieces Per Month |
| Product name | Wireless Speaker |
| Function | BT/AUX/TF/USB |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Frequency | 100Hz-20KHz |
| Maximum output power | 5W |
| Playing time | 3~4 hours |
| Transmission Distance | 10M |
| Horn size | 45mm |
| Impedance | 4 ohm |
| Battery capacity | 1200mAh |
| Charging voltage | 0.5A DC5V/USB POWER |
| Material | ABS |
| Product size | 110(L) * 50(W) * 70(H)mm |
| Weight | 251g |
| Style | Popular Retro Atmospheric |
Highlights:
1.Upgraded Bluetooth 5.3 with 10M Stable Connection
Built-in advanced Bluetooth 5.3 chip, featuring faster pairing, stronger anti-interference and stable signal transmission within 10 meters. Widely compatible with phones, tablets, laptops and other Bluetooth devices, no stuttering or disconnection during use.
2.5W Clear & Balanced Sound with 45mm Speaker Unit
Equipped with a 45mm high-performance horn and 5W rated power output, 4-ohm impedance and 100Hz-20KHz frequency response. Delivers loud, clear and well-balanced stereo sound, enhancing your music, movie and gaming experience.
3.1200mAh Large Battery for 3-4 Hours Continuous Playback
Built-in 1200mAh rechargeable battery, fully charged in just 2-3 hours (DC5V/0.5A USB charging). Supports 3-4 hours of non-stop music playback, perfect for daily use, small parties and short trips.
4.4-in-1 Multi-Input Support (BT/AUX/TF/USB)
Versatile connectivity options: Bluetooth, AUX cable, TF card and USB drive input. Play music from almost any source, meeting different usage scenarios whether wireless or wired.
5.Compact & Durable ABS Build for Easy Portability
Made of high-quality ABS material, scratch-resistant and durable. Ultra-compact size (1105070mm) and light weight (251g), easy to hold or toss into your bag, ideal for home, office, travel and outdoor activities.
|
|
| MOQ: | 3000pieces |
| Price: | USD2.6Piece |
| Standard Packaging: | Each product in a color box, 50 pcs in a carton. Carton size:50.5*42.5*38cm, G.W.: 14kg. |
| Delivery Period: | 35-40 work days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 Pieces Per Month |
| Product name | Wireless Speaker |
| Function | BT/AUX/TF/USB |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Frequency | 100Hz-20KHz |
| Maximum output power | 5W |
| Playing time | 3~4 hours |
| Transmission Distance | 10M |
| Horn size | 45mm |
| Impedance | 4 ohm |
| Battery capacity | 1200mAh |
| Charging voltage | 0.5A DC5V/USB POWER |
| Material | ABS |
| Product size | 110(L) * 50(W) * 70(H)mm |
| Weight | 251g |
| Style | Popular Retro Atmospheric |
Highlights:
1.Upgraded Bluetooth 5.3 with 10M Stable Connection
Built-in advanced Bluetooth 5.3 chip, featuring faster pairing, stronger anti-interference and stable signal transmission within 10 meters. Widely compatible with phones, tablets, laptops and other Bluetooth devices, no stuttering or disconnection during use.
2.5W Clear & Balanced Sound with 45mm Speaker Unit
Equipped with a 45mm high-performance horn and 5W rated power output, 4-ohm impedance and 100Hz-20KHz frequency response. Delivers loud, clear and well-balanced stereo sound, enhancing your music, movie and gaming experience.
3.1200mAh Large Battery for 3-4 Hours Continuous Playback
Built-in 1200mAh rechargeable battery, fully charged in just 2-3 hours (DC5V/0.5A USB charging). Supports 3-4 hours of non-stop music playback, perfect for daily use, small parties and short trips.
4.4-in-1 Multi-Input Support (BT/AUX/TF/USB)
Versatile connectivity options: Bluetooth, AUX cable, TF card and USB drive input. Play music from almost any source, meeting different usage scenarios whether wireless or wired.
5.Compact & Durable ABS Build for Easy Portability
Made of high-quality ABS material, scratch-resistant and durable. Ultra-compact size (1105070mm) and light weight (251g), easy to hold or toss into your bag, ideal for home, office, travel and outdoor activities.