|
|
| MOQ: | 3000 stuks |
| Prijs: | USD2.6Piece |
| Standard Packaging: | Elk product in een kleurdoos, 50 stuks in een doos. Kartongrootte: 50,5*42,5*38cm, GW: 14kg. |
| Delivery Period: | 35-40 WERKDAGEN |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks per maand |
| Naam van het product | Draadloze luidspreker |
| Functie | BT/AUX/TF/USB |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Frequentie. | 100Hz-20KHz |
| Maximaal uitgangsvermogen | 5W |
| Speltijd | 3 tot 4 uur |
| Transmissieafstand | 10M |
| Grootte van de hoorn | 45 mm |
| Impedantie | 4 ohm |
| Batterijcapaciteit | 1200 mAh |
| Laadspanning | 0.5A DC5V/USB POWER |
| Materiaal | ABS |
| Productgrootte | 110 ((L) * 50 ((W) * 70 ((H) mm |
| Gewicht | 251 g |
| Stijl | Populaire retro atmosfeer |
Hoogtepunten:
1Bluetooth 5.3 met 10M stabiele verbinding.
Ingebouwde geavanceerde Bluetooth 5.3 chip, met snellere koppeling, sterkere anti-interferentie en stabiele signaaloverdracht binnen 10 meter.laptops en andere Bluetooth-apparaten, geen stotteren of ontkoppelen tijdens gebruik.
2.5W helder en evenwichtig geluid met 45mm luidspreker
Uitgerust met een 45mm hoge prestatie hoorn en 5W nominale vermogen, 4 ohm impedance en 100Hz-20KHz frequentie respons.film- en spelervaring.
3.1200mAh grote batterij voor 3-4 uur continue afspelen
Ingebouwde 1200mAh oplaadbare batterij, volledig opgeladen in slechts 2-3 uur (DC5V/0.5A USB opladen). Ondersteunt 3-4 uur non-stop muziek afspelen, perfect voor dagelijks gebruik, kleine feesten en korte reizen.
4.4-in-1 Multi-Input-ondersteuning (BT/AUX/TF/USB)
Veelzijdige verbindingsopties: Bluetooth, AUX-kabel, TF-kaart en USB-stick.
5.Compact en duurzaam ABS-constructie voor gemakkelijke draagbaarheid
Gemaakt van kwalitatief hoogwaardig ABS materiaal, krasbestendig en duurzaam. Ultracompact formaat (1105070mm) en licht gewicht (251g), gemakkelijk vast te houden of in uw tas te gooien, ideaal voor thuis, kantoor,reizen en activiteiten in de buitenlucht.
|
|
| MOQ: | 3000 stuks |
| Prijs: | USD2.6Piece |
| Standard Packaging: | Elk product in een kleurdoos, 50 stuks in een doos. Kartongrootte: 50,5*42,5*38cm, GW: 14kg. |
| Delivery Period: | 35-40 WERKDAGEN |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks per maand |
| Naam van het product | Draadloze luidspreker |
| Functie | BT/AUX/TF/USB |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Frequentie. | 100Hz-20KHz |
| Maximaal uitgangsvermogen | 5W |
| Speltijd | 3 tot 4 uur |
| Transmissieafstand | 10M |
| Grootte van de hoorn | 45 mm |
| Impedantie | 4 ohm |
| Batterijcapaciteit | 1200 mAh |
| Laadspanning | 0.5A DC5V/USB POWER |
| Materiaal | ABS |
| Productgrootte | 110 ((L) * 50 ((W) * 70 ((H) mm |
| Gewicht | 251 g |
| Stijl | Populaire retro atmosfeer |
Hoogtepunten:
1Bluetooth 5.3 met 10M stabiele verbinding.
Ingebouwde geavanceerde Bluetooth 5.3 chip, met snellere koppeling, sterkere anti-interferentie en stabiele signaaloverdracht binnen 10 meter.laptops en andere Bluetooth-apparaten, geen stotteren of ontkoppelen tijdens gebruik.
2.5W helder en evenwichtig geluid met 45mm luidspreker
Uitgerust met een 45mm hoge prestatie hoorn en 5W nominale vermogen, 4 ohm impedance en 100Hz-20KHz frequentie respons.film- en spelervaring.
3.1200mAh grote batterij voor 3-4 uur continue afspelen
Ingebouwde 1200mAh oplaadbare batterij, volledig opgeladen in slechts 2-3 uur (DC5V/0.5A USB opladen). Ondersteunt 3-4 uur non-stop muziek afspelen, perfect voor dagelijks gebruik, kleine feesten en korte reizen.
4.4-in-1 Multi-Input-ondersteuning (BT/AUX/TF/USB)
Veelzijdige verbindingsopties: Bluetooth, AUX-kabel, TF-kaart en USB-stick.
5.Compact en duurzaam ABS-constructie voor gemakkelijke draagbaarheid
Gemaakt van kwalitatief hoogwaardig ABS materiaal, krasbestendig en duurzaam. Ultracompact formaat (1105070mm) en licht gewicht (251g), gemakkelijk vast te houden of in uw tas te gooien, ideaal voor thuis, kantoor,reizen en activiteiten in de buitenlucht.