| MOQ: | 2000pieces |
| Price: | USD8.21Piece |
| Standard Packaging: | Each product in a color box, 30 pcs in a carton. Carton size: 350*345*380mm, G.W.: 4kg. Loading quantity: 20GP:18307 pcs, 40GP:37921 pcs,40HQ:44459pcs |
| Delivery Period: | 35-40 work days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 Pieces Per Month |
Bluetooth; IPX7 Waterproof; True Wireless Stereo; Vibrant RGB Lighting Effects; 8-Hour Battery Life
| Bluetooth Solution | JL 6965E |
| Bluetooth Version | V6.0 |
| Output Power | 5W |
| Speaker Specifications | 45mm, 4Ω, 4W |
| Tweeter | 20mm |
| Battery Specifications | 18650, 3.7V, 1800mAh |
| Charging Time | 2 ± 0.5 hours |
| Playback Time | 8 hours (at 50% volume) |
| Charging Port | Type-C |
| Exterior Materials | ABS + Fabric + TPE + TPU |
| Product Power | 5W |
| Product Dimensions | 79.1*48.75*144.75 mm |
| Product Colors | Customizable |
| Product Functions | Bluetooth, Hands-free Calling, True Wireless Stereo (TWS), TF Card Support, RGB Lighting, IPX7 Waterproofing, Digital Signal Processing (DSP) |
| Packaging Specifications (Quantity per Carton) | 30 units per master carton |
| Carton Dimensions | 35*34.5*38 cm |
| Carton Volume | 0.0458 m³ |
Highlights:
1.IPX7 Waterproof Grade
Supports 1m deep water immersion for daily waterproof, rainproof and splashproof, ideal for outdoor, camping, bathroom and beach.
2.Bluetooth V6.0 JL6965E Chip
Fast pairing, stable connection, strong anti-interference, smooth music transmission.
3.5W Hi-Fi Sound with DSP
45mm main driver + 20mm tweeter, built-in DSP audio processing, clear vocal and rich bass.
4.1800mAh Large 18650 Battery
Up to 8 hours playback at 50% volume, charging only 2±0.5 hours via Type-C port.
5.Vibrant RGB Lighting Effects
Dynamic colorful light creates party and leisure atmosphere.
6.TWS True Wireless Stereo
Two speakers paired wirelessly to deliver surround stereo sound.
7.Multiple Playback Functions
Support Bluetooth, TF Card playback, hands-free calling for daily use.
8.Premium Material Design
Adopts ABS + Fabric + TPE + TPU material, wear-resistant and comfortable hand feel.
9.Customizable Color Option
Product colors can be customized to meet OEM & ODM demands.
| MOQ: | 2000pieces |
| Price: | USD8.21Piece |
| Standard Packaging: | Each product in a color box, 30 pcs in a carton. Carton size: 350*345*380mm, G.W.: 4kg. Loading quantity: 20GP:18307 pcs, 40GP:37921 pcs,40HQ:44459pcs |
| Delivery Period: | 35-40 work days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 Pieces Per Month |
Bluetooth; IPX7 Waterproof; True Wireless Stereo; Vibrant RGB Lighting Effects; 8-Hour Battery Life
| Bluetooth Solution | JL 6965E |
| Bluetooth Version | V6.0 |
| Output Power | 5W |
| Speaker Specifications | 45mm, 4Ω, 4W |
| Tweeter | 20mm |
| Battery Specifications | 18650, 3.7V, 1800mAh |
| Charging Time | 2 ± 0.5 hours |
| Playback Time | 8 hours (at 50% volume) |
| Charging Port | Type-C |
| Exterior Materials | ABS + Fabric + TPE + TPU |
| Product Power | 5W |
| Product Dimensions | 79.1*48.75*144.75 mm |
| Product Colors | Customizable |
| Product Functions | Bluetooth, Hands-free Calling, True Wireless Stereo (TWS), TF Card Support, RGB Lighting, IPX7 Waterproofing, Digital Signal Processing (DSP) |
| Packaging Specifications (Quantity per Carton) | 30 units per master carton |
| Carton Dimensions | 35*34.5*38 cm |
| Carton Volume | 0.0458 m³ |
Highlights:
1.IPX7 Waterproof Grade
Supports 1m deep water immersion for daily waterproof, rainproof and splashproof, ideal for outdoor, camping, bathroom and beach.
2.Bluetooth V6.0 JL6965E Chip
Fast pairing, stable connection, strong anti-interference, smooth music transmission.
3.5W Hi-Fi Sound with DSP
45mm main driver + 20mm tweeter, built-in DSP audio processing, clear vocal and rich bass.
4.1800mAh Large 18650 Battery
Up to 8 hours playback at 50% volume, charging only 2±0.5 hours via Type-C port.
5.Vibrant RGB Lighting Effects
Dynamic colorful light creates party and leisure atmosphere.
6.TWS True Wireless Stereo
Two speakers paired wirelessly to deliver surround stereo sound.
7.Multiple Playback Functions
Support Bluetooth, TF Card playback, hands-free calling for daily use.
8.Premium Material Design
Adopts ABS + Fabric + TPE + TPU material, wear-resistant and comfortable hand feel.
9.Customizable Color Option
Product colors can be customized to meet OEM & ODM demands.