| MOQ: | 2000 -stukken |
| Prijs: | USD8.21Piece |
| Standard Packaging: | Elk product in een kleurdoos, 30 stuks in een doos. Kartongrootte: 350*345*380mm, GW: 4kg. Laadhoeve |
| Delivery Period: | 35-40 WERKDAGEN |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks per maand |
Bluetooth; IPX7 waterdicht; Echte draadloze stereo; Levendige RGB-lichteffecten; Batterijduur van 8 uur
| Bluetooth-oplossing | JL6965E |
| Bluetooth-versie | V6.0 |
| Uitgangsvermogen | 5W |
| Luidsprekerspecificaties | 45 mm, 4Ω, 4W |
| Tweeter | 20 mm |
| Batterijspecificaties | 18650, 3,7 V, 1800 mAh |
| Oplaadtijd | 2 ± 0,5 uur |
| Afspeeltijd | 8 uur (bij 50% volume) |
| Oplaadpoort | Type-C |
| Exterieur materialen | ABS + stof + TPE + TPU |
| Productkracht | 5W |
| Productafmetingen | 79,1*48,75*144,75 mm |
| Productkleuren | Aanpasbaar |
| Productfuncties | Bluetooth, handsfree bellen, True Wireless Stereo (TWS), TF-kaartondersteuning, RGB-verlichting, IPX7-waterdichtheid, digitale signaalverwerking (DSP) |
| Verpakkingsspecificaties (aantal per doos) | 30 stuks per omdoos |
| Afmetingen doos | 35*34,5*38 cm |
| Kartonvolume | 0,0458 m³ |
Hoogtepunten:
1.IPX7 waterdichte kwaliteit
Ondersteunt onderdompeling in water tot 1 meter diep voor dagelijks water-, regen- en spatwaterdicht, ideaal voor buiten, op de camping, in de badkamer en op het strand.
2. Bluetooth V6.0 JL6965E-chip
Snelle koppeling, stabiele verbinding, sterke anti-interferentie, soepele muziekoverdracht.
3,5 W hifigeluid met DSP
45 mm hoofddriver + 20 mm tweeter, ingebouwde DSP-audioverwerking, heldere zang en rijke bas.
4.1800 mAh Grote 18650-batterij
Tot 8 uur afspelen bij 50% volume, opladen slechts 2 ± 0,5 uur via Type-C-poort.
5. Levendige RGB-lichteffecten
Dynamisch kleurrijk licht creëert een feest- en vrijetijdssfeer.
6.TWS echte draadloze stereo
Twee luidsprekers zijn draadloos gekoppeld voor surround-stereogeluid.
7. Meerdere afspeelfuncties
Ondersteuning van Bluetooth, afspelen van TF-kaarten, handsfree bellen voor dagelijks gebruik.
8. Premium materiaalontwerp
Keurt ABS + stof + TPE + TPU-materiaal goed, slijtvast en comfortabel handgevoel.
9. Aanpasbare kleuroptie
Productkleuren kunnen worden aangepast om aan de OEM- en ODM-eisen te voldoen.
| MOQ: | 2000 -stukken |
| Prijs: | USD8.21Piece |
| Standard Packaging: | Elk product in een kleurdoos, 30 stuks in een doos. Kartongrootte: 350*345*380mm, GW: 4kg. Laadhoeve |
| Delivery Period: | 35-40 WERKDAGEN |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks per maand |
Bluetooth; IPX7 waterdicht; Echte draadloze stereo; Levendige RGB-lichteffecten; Batterijduur van 8 uur
| Bluetooth-oplossing | JL6965E |
| Bluetooth-versie | V6.0 |
| Uitgangsvermogen | 5W |
| Luidsprekerspecificaties | 45 mm, 4Ω, 4W |
| Tweeter | 20 mm |
| Batterijspecificaties | 18650, 3,7 V, 1800 mAh |
| Oplaadtijd | 2 ± 0,5 uur |
| Afspeeltijd | 8 uur (bij 50% volume) |
| Oplaadpoort | Type-C |
| Exterieur materialen | ABS + stof + TPE + TPU |
| Productkracht | 5W |
| Productafmetingen | 79,1*48,75*144,75 mm |
| Productkleuren | Aanpasbaar |
| Productfuncties | Bluetooth, handsfree bellen, True Wireless Stereo (TWS), TF-kaartondersteuning, RGB-verlichting, IPX7-waterdichtheid, digitale signaalverwerking (DSP) |
| Verpakkingsspecificaties (aantal per doos) | 30 stuks per omdoos |
| Afmetingen doos | 35*34,5*38 cm |
| Kartonvolume | 0,0458 m³ |
Hoogtepunten:
1.IPX7 waterdichte kwaliteit
Ondersteunt onderdompeling in water tot 1 meter diep voor dagelijks water-, regen- en spatwaterdicht, ideaal voor buiten, op de camping, in de badkamer en op het strand.
2. Bluetooth V6.0 JL6965E-chip
Snelle koppeling, stabiele verbinding, sterke anti-interferentie, soepele muziekoverdracht.
3,5 W hifigeluid met DSP
45 mm hoofddriver + 20 mm tweeter, ingebouwde DSP-audioverwerking, heldere zang en rijke bas.
4.1800 mAh Grote 18650-batterij
Tot 8 uur afspelen bij 50% volume, opladen slechts 2 ± 0,5 uur via Type-C-poort.
5. Levendige RGB-lichteffecten
Dynamisch kleurrijk licht creëert een feest- en vrijetijdssfeer.
6.TWS echte draadloze stereo
Twee luidsprekers zijn draadloos gekoppeld voor surround-stereogeluid.
7. Meerdere afspeelfuncties
Ondersteuning van Bluetooth, afspelen van TF-kaarten, handsfree bellen voor dagelijks gebruik.
8. Premium materiaalontwerp
Keurt ABS + stof + TPE + TPU-materiaal goed, slijtvast en comfortabel handgevoel.
9. Aanpasbare kleuroptie
Productkleuren kunnen worden aangepast om aan de OEM- en ODM-eisen te voldoen.