| مقدار تولیدی: | 2000 قطعه |
| قیمت: | USD8.21Piece |
| standard packaging: | هر محصول در جعبه رنگی 30 عدد در کارتن. اندازه کارتن: 350 * 345 * 380 میلی متر، GW: 4 کیلوگرم. مقدار |
| Delivery period: | 35-40 روز کاری |
| روش پرداخت: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 عدد در ماه |
بلوتوث؛ IPX7 ضد آب؛ استریو بی سیم واقعی؛ اثرات روشنایی RGB پر جنب و جوش؛ عمر باتری 8 ساعت
| راه حل بلوتوث | JL 6965E |
| نسخه بلوتوث | V60 |
| قدرت خروجی | 5W |
| مشخصات اسپیکر | 45mm، 4Ω، 4W |
| تویتر | 20 میلی متر |
| مشخصات باتری | 18650، 3.7V، 1800mAh |
| زمان شارژ | 2 ± 0.5 ساعت |
| زمان پخش | 8 ساعت (با 50 درصد حجم) |
| پورت شارژ | نوع C |
| مواد بیرونی | ABS + پارچه + TPE + TPU |
| قدرت محصول | 5W |
| ابعاد محصول | 79.1*48.75*144.75 میلی متر |
| رنگ محصول | قابل تنظیم |
| عملکردهای محصول | بلوتوث، تماس بدون دست، استریو بی سیم واقعی (TWS) ، پشتیبانی از کارت TF، روشنایی RGB، ضد آب IPX7، پردازش سیگنال دیجیتال (DSP) |
| مشخصات بسته بندی (مقدار هر کارتن) | 30 واحد در هر کارتن اصلی |
| ابعاد کارتن | 35*34.5*38 سانتی متر |
| حجم کارتن | 0.0458 متر |
نکات مهم:
1درجه ضد آب IPX7
از غوطه ور شدن 1 متر در آب برای ضد آب روزانه، ضد باران و ضد پاشی پشتیبانی می کند، ایده آل برای فضای باز، کمپینگ، حمام و ساحل.
2.بلوتوث V6.0 JL6965E چیپ
جفت گیری سریع، اتصال پایدار، ضد تداخل قوی، انتقال نرم موسیقی.
3.5 وات صدا با DSP
درایور اصلی 45 میلی متری + تویتر 20 میلی متری، پردازش صوتی DSP داخلی، صدای واضح و باس غنی.
4.1800mAh باتری بزرگ 18650
تا 8 ساعت پخش در 50٪ حجم، شارژ تنها 2 ± 0.5 ساعت از طریق پورت نوع C.
5اثرات روشنایی RGB پر جنب و جوش
نور پویا و رنگارنگ یک فضای مهمانی و تفریحی ایجاد می کند.
6.TWS استریو بی سیم واقعی
دو اسپیکر بدون سیم برای ارائه صدا استریو محیط متصل می شوند.
7.فاکشن های پخش چندگانه
از بلوتوث، پخش کارت TF، تماس بدون دست برای استفاده روزانه استفاده کنید.
8طراحی مواد برتر
استفاده از مواد ABS + پارچه + TPE + TPU ، مقاوم به لباس و احساس راحتی دست.
9. انتخاب رنگ قابل تنظیم
رنگ های محصول می توانند برای پاسخگویی به خواسته های OEM و ODM سفارشی شوند.
| مقدار تولیدی: | 2000 قطعه |
| قیمت: | USD8.21Piece |
| standard packaging: | هر محصول در جعبه رنگی 30 عدد در کارتن. اندازه کارتن: 350 * 345 * 380 میلی متر، GW: 4 کیلوگرم. مقدار |
| Delivery period: | 35-40 روز کاری |
| روش پرداخت: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 عدد در ماه |
بلوتوث؛ IPX7 ضد آب؛ استریو بی سیم واقعی؛ اثرات روشنایی RGB پر جنب و جوش؛ عمر باتری 8 ساعت
| راه حل بلوتوث | JL 6965E |
| نسخه بلوتوث | V60 |
| قدرت خروجی | 5W |
| مشخصات اسپیکر | 45mm، 4Ω، 4W |
| تویتر | 20 میلی متر |
| مشخصات باتری | 18650، 3.7V، 1800mAh |
| زمان شارژ | 2 ± 0.5 ساعت |
| زمان پخش | 8 ساعت (با 50 درصد حجم) |
| پورت شارژ | نوع C |
| مواد بیرونی | ABS + پارچه + TPE + TPU |
| قدرت محصول | 5W |
| ابعاد محصول | 79.1*48.75*144.75 میلی متر |
| رنگ محصول | قابل تنظیم |
| عملکردهای محصول | بلوتوث، تماس بدون دست، استریو بی سیم واقعی (TWS) ، پشتیبانی از کارت TF، روشنایی RGB، ضد آب IPX7، پردازش سیگنال دیجیتال (DSP) |
| مشخصات بسته بندی (مقدار هر کارتن) | 30 واحد در هر کارتن اصلی |
| ابعاد کارتن | 35*34.5*38 سانتی متر |
| حجم کارتن | 0.0458 متر |
نکات مهم:
1درجه ضد آب IPX7
از غوطه ور شدن 1 متر در آب برای ضد آب روزانه، ضد باران و ضد پاشی پشتیبانی می کند، ایده آل برای فضای باز، کمپینگ، حمام و ساحل.
2.بلوتوث V6.0 JL6965E چیپ
جفت گیری سریع، اتصال پایدار، ضد تداخل قوی، انتقال نرم موسیقی.
3.5 وات صدا با DSP
درایور اصلی 45 میلی متری + تویتر 20 میلی متری، پردازش صوتی DSP داخلی، صدای واضح و باس غنی.
4.1800mAh باتری بزرگ 18650
تا 8 ساعت پخش در 50٪ حجم، شارژ تنها 2 ± 0.5 ساعت از طریق پورت نوع C.
5اثرات روشنایی RGB پر جنب و جوش
نور پویا و رنگارنگ یک فضای مهمانی و تفریحی ایجاد می کند.
6.TWS استریو بی سیم واقعی
دو اسپیکر بدون سیم برای ارائه صدا استریو محیط متصل می شوند.
7.فاکشن های پخش چندگانه
از بلوتوث، پخش کارت TF، تماس بدون دست برای استفاده روزانه استفاده کنید.
8طراحی مواد برتر
استفاده از مواد ABS + پارچه + TPE + TPU ، مقاوم به لباس و احساس راحتی دست.
9. انتخاب رنگ قابل تنظیم
رنگ های محصول می توانند برای پاسخگویی به خواسته های OEM و ODM سفارشی شوند.