|
|
| مقدار تولیدی: | 3000 عدد |
| قیمت: | USD3.28Piece |
| standard packaging: | هر محصول در جعبه رنگی 50 عدد در کارتن. اندازه کارتن: 38 * 27.5 * 37.5 سانتی متر، GW: 12 کیلوگرم. |
| Delivery period: | 35-40 روز کاری |
| روش پرداخت: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 عدد در ماه |
| مواد محصول | پلاستیک ABS |
| مشخصات بلوتوث | JL بلوتوث 5.0 |
| فاصله انتقال | 10 متر |
| مشخصات بلندگو | Ø45mm 3W |
| پریز برق | USB |
| مشخصات باتری | 400 میلی آمپر ساعت |
| زمان بازی | 1-2 ساعت |
| برق ورودی | DC 5V |
| اندازه محصول | 10.4 * 6.5 * 7.1 سانتی متر |
| وزن خالص محصول | 190 گرم |
| محتوای جانبی | کابل شارژ |
| وزن در هر ست | 220 گرم |
| اندازه جعبه | 38 * 27.5 * 37.5 سانتی متر |
| تعداد در هر جعبه | 50 عدد |
| وزن هر جعبه | 12 کیلوگرم |
نکات برجسته:
1. اتصال بلوتوث 5.0 قابل اعتماد با محدوده پایدار 10M
ساخته شده با ماژول JL بلوتوث 5.0، جفت شدن سریع، ضد تداخل قوی و انتقال صدای ثابت تا فاصله 10 متری را تضمین می کند. سازگاری گسترده با گوشیهای هوشمند، تبلتها و لپتاپها، پخش روان و بدون لکنت یا قطع ارتباط را ارائه میدهد.
2. صدای 3 واتی شفاف از واحد بلندگوی 45 میلی متری
مجهز به درایور بلندگوی 45 میلی متری با عملکرد بالا و توان نامی 3 وات، صدایی واضح و متعادل را ارائه می دهد. چه برای موسیقی، پادکست یا ویدیو، صدای واضحی را برای نیازهای سرگرمی روزانه ارائه می دهد
باتری 3.400 میلی آمپر ساعتی برای 1-2 ساعت پخش مداوم
این دستگاه با یک باتری داخلی 400 میلی آمپر ساعتی شارژ می شود و از 1 تا 2 ساعت پخش موسیقی بدون وقفه با یک بار شارژ (از طریق ورودی USB DC 5V) پشتیبانی می کند. ایده آل برای سفرهای کوتاه، گردهمایی های کوچک و استفاده گاه به گاه.
4. پخش چند حالته: بلوتوث / کارت TF / USB
گزینه های اتصال همه کاره متناسب با نیازهای مختلف: پخش جریانی بی سیم بلوتوث، پخش موسیقی کارت TF و ورودی USB. از محتوای صوتی مورد علاقه خود تقریباً از هر منبعی لذت ببرید.
5. کنترل دکمه برای تنظیم آسان صدا
این بلندگو دارای طراحی ساده کنترل صدا مبتنی بر دکمه است که تنظیم سطح صدا را با یک لمس آسان تر می کند، عملی تر و شهودی تر از دستگیره های سنتی است.
6. ساخت ABS فوق العاده قابل حمل با طراحی سبک
این اسپیکر از پلاستیک بادوام ABS ساخته شده و در برابر خش مقاوم است و ماندگاری بالایی دارد. با اندازه جمع و جور 10.46.57.1 سانتی متر و وزن خالص تنها 190 گرم، به راحتی در کیف یا جیب قرار می گیرد و برای مصارف خانگی، اداری و بیرونی مناسب است.
|
|
| مقدار تولیدی: | 3000 عدد |
| قیمت: | USD3.28Piece |
| standard packaging: | هر محصول در جعبه رنگی 50 عدد در کارتن. اندازه کارتن: 38 * 27.5 * 37.5 سانتی متر، GW: 12 کیلوگرم. |
| Delivery period: | 35-40 روز کاری |
| روش پرداخت: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 عدد در ماه |
| مواد محصول | پلاستیک ABS |
| مشخصات بلوتوث | JL بلوتوث 5.0 |
| فاصله انتقال | 10 متر |
| مشخصات بلندگو | Ø45mm 3W |
| پریز برق | USB |
| مشخصات باتری | 400 میلی آمپر ساعت |
| زمان بازی | 1-2 ساعت |
| برق ورودی | DC 5V |
| اندازه محصول | 10.4 * 6.5 * 7.1 سانتی متر |
| وزن خالص محصول | 190 گرم |
| محتوای جانبی | کابل شارژ |
| وزن در هر ست | 220 گرم |
| اندازه جعبه | 38 * 27.5 * 37.5 سانتی متر |
| تعداد در هر جعبه | 50 عدد |
| وزن هر جعبه | 12 کیلوگرم |
نکات برجسته:
1. اتصال بلوتوث 5.0 قابل اعتماد با محدوده پایدار 10M
ساخته شده با ماژول JL بلوتوث 5.0، جفت شدن سریع، ضد تداخل قوی و انتقال صدای ثابت تا فاصله 10 متری را تضمین می کند. سازگاری گسترده با گوشیهای هوشمند، تبلتها و لپتاپها، پخش روان و بدون لکنت یا قطع ارتباط را ارائه میدهد.
2. صدای 3 واتی شفاف از واحد بلندگوی 45 میلی متری
مجهز به درایور بلندگوی 45 میلی متری با عملکرد بالا و توان نامی 3 وات، صدایی واضح و متعادل را ارائه می دهد. چه برای موسیقی، پادکست یا ویدیو، صدای واضحی را برای نیازهای سرگرمی روزانه ارائه می دهد
باتری 3.400 میلی آمپر ساعتی برای 1-2 ساعت پخش مداوم
این دستگاه با یک باتری داخلی 400 میلی آمپر ساعتی شارژ می شود و از 1 تا 2 ساعت پخش موسیقی بدون وقفه با یک بار شارژ (از طریق ورودی USB DC 5V) پشتیبانی می کند. ایده آل برای سفرهای کوتاه، گردهمایی های کوچک و استفاده گاه به گاه.
4. پخش چند حالته: بلوتوث / کارت TF / USB
گزینه های اتصال همه کاره متناسب با نیازهای مختلف: پخش جریانی بی سیم بلوتوث، پخش موسیقی کارت TF و ورودی USB. از محتوای صوتی مورد علاقه خود تقریباً از هر منبعی لذت ببرید.
5. کنترل دکمه برای تنظیم آسان صدا
این بلندگو دارای طراحی ساده کنترل صدا مبتنی بر دکمه است که تنظیم سطح صدا را با یک لمس آسان تر می کند، عملی تر و شهودی تر از دستگیره های سنتی است.
6. ساخت ABS فوق العاده قابل حمل با طراحی سبک
این اسپیکر از پلاستیک بادوام ABS ساخته شده و در برابر خش مقاوم است و ماندگاری بالایی دارد. با اندازه جمع و جور 10.46.57.1 سانتی متر و وزن خالص تنها 190 گرم، به راحتی در کیف یا جیب قرار می گیرد و برای مصارف خانگی، اداری و بیرونی مناسب است.