|
|
| MOQ: | 2000 피스 |
| 가격: | USD2.20Piece |
| standard packaging: | 색상 상자의 각 제품, 상자에 10개. 판지 크기: 685*180*55mm, GW: 7kg. 로딩 수량 : 20GP : 41289 개, 40GP : 85527 개, 40HQ : 1 |
| Delivery period: | 35-40 근무일 |
| 결제 방법: | 티/티 |
| Supply Capacity: | 달 당 10000 조각 |
| Connection Type | Wired mouse |
| Button Quantity | 3 buttons |
| Weight | 90g |
| Main Chipset | 8733B Chipset |
| DPI Levels | 1000 |
| Product Dimensions | 123.63*73.03*39.61 mm |
| Surface Material | Black Leather Textured |
| Bottom Design | Injection-molded feet / Injection-molded scroll wheel |
| Left/Right Switch Lifespan | 3 million clicks |
| Cable | 1.5m exposed length, smooth finish |
Highlight:
1. Simple three-button design—lightweight and compact.
2. Powered by the 8733B master control chip for stable and responsive performance.
3. Durable left and right buttons, rated for a lifespan of up to 3 million clicks.
4. Features a 1.5-meter smooth cable that routes easily for convenient daily use.
5. Fixed 1000 DPI resolution ensures precise positioning and responsive tracking.
6. Injection-molded feet and scroll wheel offer excellent wear resistance and anti-slip properties for long-lasting durability.
7. Ergonomic dimensions provide a comfortable grip, making it ideal for both office and home use.
7. Ergonomic size 109*70*40mm, comfortable long-time grip.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
|
| MOQ: | 2000 피스 |
| 가격: | USD2.20Piece |
| standard packaging: | 색상 상자의 각 제품, 상자에 10개. 판지 크기: 685*180*55mm, GW: 7kg. 로딩 수량 : 20GP : 41289 개, 40GP : 85527 개, 40HQ : 1 |
| Delivery period: | 35-40 근무일 |
| 결제 방법: | 티/티 |
| Supply Capacity: | 달 당 10000 조각 |
| Connection Type | Wired mouse |
| Button Quantity | 3 buttons |
| Weight | 90g |
| Main Chipset | 8733B Chipset |
| DPI Levels | 1000 |
| Product Dimensions | 123.63*73.03*39.61 mm |
| Surface Material | Black Leather Textured |
| Bottom Design | Injection-molded feet / Injection-molded scroll wheel |
| Left/Right Switch Lifespan | 3 million clicks |
| Cable | 1.5m exposed length, smooth finish |
Highlight:
1. Simple three-button design—lightweight and compact.
2. Powered by the 8733B master control chip for stable and responsive performance.
3. Durable left and right buttons, rated for a lifespan of up to 3 million clicks.
4. Features a 1.5-meter smooth cable that routes easily for convenient daily use.
5. Fixed 1000 DPI resolution ensures precise positioning and responsive tracking.
6. Injection-molded feet and scroll wheel offer excellent wear resistance and anti-slip properties for long-lasting durability.
7. Ergonomic dimensions provide a comfortable grip, making it ideal for both office and home use.
7. Ergonomic size 109*70*40mm, comfortable long-time grip.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()