|
|
| MOQ: | 2000 피스 |
| 가격: | USD2.48Piece |
| standard packaging: | 색상 상자의 각 제품, 상자에 10개. 판지 크기: 245*390*60mm, GW: 7kg. 로딩 수량: 20GP:48810개, 40GP:101169개,40HQ:118612개 |
| Delivery period: | 35-40 근무일 |
| 결제 방법: | 티/티 |
| Supply Capacity: | 달 당 10000 조각 |
| Connection Type | Wired mouse |
| Button Quantity | 4 buttons |
| Weight | 105g |
| Main Chipset | A582 Chipset |
| DPI Levels | 800-1200-1600-2400 |
| Product Dimensions | 105*64*38mm |
| Surface Material | Black leather scroll wheel; black mouse feet |
| Bottom Design | Injection-molded feet / Injection-molded scroll wheel |
| Left/Right Switch Lifespan | 3-million-click lifespan (Boyue switches) |
| Cable | 2.8m cable length (exposed) |
Highlight:
1. 4-button design with A582 high-performance chip, stable and sensitive operation.
2. Durable Boyue switches, left and right buttons support 3 million clicks.
3. Standard 105g weight, balanced grip for long-time use.
4. Black leather-textured scroll wheel and wear-resistant non-slip mouse feet.
5. 2.8m long durable cable, flexible and daily friendly.
6. 4-level adjustable DPI (800-1200-1600-2400), precise positioning.
7. Ergonomic size 105*64*38mm, comfortable to hold for office and gaming.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
|
| MOQ: | 2000 피스 |
| 가격: | USD2.48Piece |
| standard packaging: | 색상 상자의 각 제품, 상자에 10개. 판지 크기: 245*390*60mm, GW: 7kg. 로딩 수량: 20GP:48810개, 40GP:101169개,40HQ:118612개 |
| Delivery period: | 35-40 근무일 |
| 결제 방법: | 티/티 |
| Supply Capacity: | 달 당 10000 조각 |
| Connection Type | Wired mouse |
| Button Quantity | 4 buttons |
| Weight | 105g |
| Main Chipset | A582 Chipset |
| DPI Levels | 800-1200-1600-2400 |
| Product Dimensions | 105*64*38mm |
| Surface Material | Black leather scroll wheel; black mouse feet |
| Bottom Design | Injection-molded feet / Injection-molded scroll wheel |
| Left/Right Switch Lifespan | 3-million-click lifespan (Boyue switches) |
| Cable | 2.8m cable length (exposed) |
Highlight:
1. 4-button design with A582 high-performance chip, stable and sensitive operation.
2. Durable Boyue switches, left and right buttons support 3 million clicks.
3. Standard 105g weight, balanced grip for long-time use.
4. Black leather-textured scroll wheel and wear-resistant non-slip mouse feet.
5. 2.8m long durable cable, flexible and daily friendly.
6. 4-level adjustable DPI (800-1200-1600-2400), precise positioning.
7. Ergonomic size 105*64*38mm, comfortable to hold for office and gaming.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()