|
|
| MOQ: | 2000ピース |
| 価格: | USD2.20Piece |
| standard packaging: | 各製品はカラーボックスに入っており、カートンに10個入ります。カートンサイズ: 685*180*55mm、GW: 7kg。積載数量:20GP:41289個、40GP:85527個、40HQ:10027 |
| Delivery period: | 35-40営業日 |
| 支払方法: | T/T |
| Supply Capacity: | 1 か月あたり 10,000 個 |
| Connection Type | Wired mouse |
| Button Quantity | 3 buttons |
| Weight | 90g |
| Main Chipset | 8733B Chipset |
| DPI Levels | 1000 |
| Product Dimensions | 123.63*73.03*39.61 mm |
| Surface Material | Black Leather Textured |
| Bottom Design | Injection-molded feet / Injection-molded scroll wheel |
| Left/Right Switch Lifespan | 3 million clicks |
| Cable | 1.5m exposed length, smooth finish |
Highlight:
1. Simple three-button design—lightweight and compact.
2. Powered by the 8733B master control chip for stable and responsive performance.
3. Durable left and right buttons, rated for a lifespan of up to 3 million clicks.
4. Features a 1.5-meter smooth cable that routes easily for convenient daily use.
5. Fixed 1000 DPI resolution ensures precise positioning and responsive tracking.
6. Injection-molded feet and scroll wheel offer excellent wear resistance and anti-slip properties for long-lasting durability.
7. Ergonomic dimensions provide a comfortable grip, making it ideal for both office and home use.
7. Ergonomic size 109*70*40mm, comfortable long-time grip.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
|
| MOQ: | 2000ピース |
| 価格: | USD2.20Piece |
| standard packaging: | 各製品はカラーボックスに入っており、カートンに10個入ります。カートンサイズ: 685*180*55mm、GW: 7kg。積載数量:20GP:41289個、40GP:85527個、40HQ:10027 |
| Delivery period: | 35-40営業日 |
| 支払方法: | T/T |
| Supply Capacity: | 1 か月あたり 10,000 個 |
| Connection Type | Wired mouse |
| Button Quantity | 3 buttons |
| Weight | 90g |
| Main Chipset | 8733B Chipset |
| DPI Levels | 1000 |
| Product Dimensions | 123.63*73.03*39.61 mm |
| Surface Material | Black Leather Textured |
| Bottom Design | Injection-molded feet / Injection-molded scroll wheel |
| Left/Right Switch Lifespan | 3 million clicks |
| Cable | 1.5m exposed length, smooth finish |
Highlight:
1. Simple three-button design—lightweight and compact.
2. Powered by the 8733B master control chip for stable and responsive performance.
3. Durable left and right buttons, rated for a lifespan of up to 3 million clicks.
4. Features a 1.5-meter smooth cable that routes easily for convenient daily use.
5. Fixed 1000 DPI resolution ensures precise positioning and responsive tracking.
6. Injection-molded feet and scroll wheel offer excellent wear resistance and anti-slip properties for long-lasting durability.
7. Ergonomic dimensions provide a comfortable grip, making it ideal for both office and home use.
7. Ergonomic size 109*70*40mm, comfortable long-time grip.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()