|
|
| MOQ: | 2000pieces |
| Price: | USD2.40Piece |
| Standard Packaging: | Each product in a color box, 10 pcs in a carton. Carton size: 685*180*55mm, G.W.: 7kg. Loading quantity: 20GP:41289 pcs, 40GP:85527 pcs,40HQ:100273 pcs |
| Delivery Period: | 35-40 work days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 Pieces Per Month |
| Connection Type | Wired mouse |
| Button Quantity | 3–4 buttons |
| Weight | 100g |
| Main Chipset | A582 Chipset |
| DPI Levels | 800-1200-1600-2400 |
| Product Dimensions | 121*64*39mm |
| Surface Material | Black scroll wheel ring; black mouse feet |
| Bottom Design | Injection-molded feet / Injection-molded scroll wheel |
| Left/Right Switch Lifespan | 3 million clicks |
| Cable | 2.8m exposed cable length (braided) |
Highlight:
1. Equipped with A582 chipset, delivers stable transmission and sensitive response.
2. Adopts high-quality Boyue switches, with 3 million clicks long service life for left and right buttons.
3. 100g moderate weight, ergonomic to hold, comfortable for long-time operation.
4. Black textured scroll wheel ring and wear-resistant mouse feet, non-slip and durable.
5. 2.8m woven braided cable, tear-resistant, flexible and strong in toughness.
6. 4-speed adjustable DPI (800-1200-1600-2400), precise positioning to meet daily office and gaming needs.
7. Practical 3-4 button design, simple operation and wide applicability.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
|
| MOQ: | 2000pieces |
| Price: | USD2.40Piece |
| Standard Packaging: | Each product in a color box, 10 pcs in a carton. Carton size: 685*180*55mm, G.W.: 7kg. Loading quantity: 20GP:41289 pcs, 40GP:85527 pcs,40HQ:100273 pcs |
| Delivery Period: | 35-40 work days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 Pieces Per Month |
| Connection Type | Wired mouse |
| Button Quantity | 3–4 buttons |
| Weight | 100g |
| Main Chipset | A582 Chipset |
| DPI Levels | 800-1200-1600-2400 |
| Product Dimensions | 121*64*39mm |
| Surface Material | Black scroll wheel ring; black mouse feet |
| Bottom Design | Injection-molded feet / Injection-molded scroll wheel |
| Left/Right Switch Lifespan | 3 million clicks |
| Cable | 2.8m exposed cable length (braided) |
Highlight:
1. Equipped with A582 chipset, delivers stable transmission and sensitive response.
2. Adopts high-quality Boyue switches, with 3 million clicks long service life for left and right buttons.
3. 100g moderate weight, ergonomic to hold, comfortable for long-time operation.
4. Black textured scroll wheel ring and wear-resistant mouse feet, non-slip and durable.
5. 2.8m woven braided cable, tear-resistant, flexible and strong in toughness.
6. 4-speed adjustable DPI (800-1200-1600-2400), precise positioning to meet daily office and gaming needs.
7. Practical 3-4 button design, simple operation and wide applicability.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()