|
|
| MOQ: | 2000pieces |
| Price: | USD3.32Piece |
| Standard Packaging: | Each product in a color box, 10 pcs in a carton. Carton size: 245*390*60mm, G.W.: 7kg. Loading quantity: 20GP:48810 pcs, 40GP:101169 pcs,40HQ:118612 pcs |
| Delivery Period: | 35-40 work days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 Pieces Per Month |
| Connection Type | Wireless Model |
| Button Quantity | 4 buttons |
| Weight | 105g |
| Main Chipset | A582 Chipset |
| DPI Levels | 800-1200-1600-2400 |
| Product Dimensions | 105*64*38mm |
| Surface Material | Black leather scroll wheel; black mouse feet |
| Bottom Design | Injection-molded feet / Injection-molded scroll wheel |
| Left/Right Switch Lifespan | 3-million-click lifespan (Boyue switches) |
| Cable | 2.8m cable length (exposed) |
Highlight:
1. 4-button design with A582 high-performance chip, stable and sensitive operation.
2. Durable Boyue switches, left and right buttons support 3 million clicks.
3. Standard 105g weight, balanced grip for long-time use.
4. Black leather-textured scroll wheel and wear-resistant non-slip mouse feet.
5. 2.8m long durable cable, flexible and daily friendly.
6. 4-level adjustable DPI (800-1200-1600-2400), precise positioning.
7. Ergonomic size 105*64*38mm, comfortable to hold for office and gaming.
This practical 4-button rechargeable wireless mouse is equipped with reliable A582 high-performance chip, delivering stable wireless signal connection and quick sensitive response without stuttering or delay. Adopts premium Boyue switches, left and right buttons reach 3 million clicks service life, sturdy and wear-resistant for long-term frequent operation.
Built with standard 105g proper weight, it offers balanced comfortable hand feeling, effectively relieve hand fatigue during long time office work and game playing. Featured with stylish black leather texture scroll wheel and high wear-resistant non-slip mouse feet, it slides smoothly and keeps stable positioning on different desktops.
Support 4-speed DPI adjustable from 800 to 2400, easy to switch different speed modes to satisfy precise operation needs for document editing, design work and daily games. It comes with 2.8m long durable cable only for fast charging, flexible and convenient to use.
Ergonomic compact size 1056438mm fits most palms perfectly, portable and space-saving. Ideal for desktop computer, laptop, perfect choice for home entertainment, business office and daily gaming use.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
|
| MOQ: | 2000pieces |
| Price: | USD3.32Piece |
| Standard Packaging: | Each product in a color box, 10 pcs in a carton. Carton size: 245*390*60mm, G.W.: 7kg. Loading quantity: 20GP:48810 pcs, 40GP:101169 pcs,40HQ:118612 pcs |
| Delivery Period: | 35-40 work days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 Pieces Per Month |
| Connection Type | Wireless Model |
| Button Quantity | 4 buttons |
| Weight | 105g |
| Main Chipset | A582 Chipset |
| DPI Levels | 800-1200-1600-2400 |
| Product Dimensions | 105*64*38mm |
| Surface Material | Black leather scroll wheel; black mouse feet |
| Bottom Design | Injection-molded feet / Injection-molded scroll wheel |
| Left/Right Switch Lifespan | 3-million-click lifespan (Boyue switches) |
| Cable | 2.8m cable length (exposed) |
Highlight:
1. 4-button design with A582 high-performance chip, stable and sensitive operation.
2. Durable Boyue switches, left and right buttons support 3 million clicks.
3. Standard 105g weight, balanced grip for long-time use.
4. Black leather-textured scroll wheel and wear-resistant non-slip mouse feet.
5. 2.8m long durable cable, flexible and daily friendly.
6. 4-level adjustable DPI (800-1200-1600-2400), precise positioning.
7. Ergonomic size 105*64*38mm, comfortable to hold for office and gaming.
This practical 4-button rechargeable wireless mouse is equipped with reliable A582 high-performance chip, delivering stable wireless signal connection and quick sensitive response without stuttering or delay. Adopts premium Boyue switches, left and right buttons reach 3 million clicks service life, sturdy and wear-resistant for long-term frequent operation.
Built with standard 105g proper weight, it offers balanced comfortable hand feeling, effectively relieve hand fatigue during long time office work and game playing. Featured with stylish black leather texture scroll wheel and high wear-resistant non-slip mouse feet, it slides smoothly and keeps stable positioning on different desktops.
Support 4-speed DPI adjustable from 800 to 2400, easy to switch different speed modes to satisfy precise operation needs for document editing, design work and daily games. It comes with 2.8m long durable cable only for fast charging, flexible and convenient to use.
Ergonomic compact size 1056438mm fits most palms perfectly, portable and space-saving. Ideal for desktop computer, laptop, perfect choice for home entertainment, business office and daily gaming use.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()