|
|
| MOQ: | 2000pieces |
| Price: | USD2.17Piece |
| Standard Packaging: | Each product in a color box, 10 pcs in a carton. Carton size: 265*400*55mm, G.W.: 7kg. Loading quantity: 20GP:48027 pcs, 40GP:99485 pcs,40HQ:116638 pcs |
| Delivery Period: | 35-40 work days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 Pieces Per Month |
| Connection Type | Wired Version |
| Button Quantity | 4 buttons |
| Weight | 90g |
| Main Chipset | 8733D Chipset |
| DPI Levels | 1000-1600-2000 |
| Product Dimensions | 115*66*33mm |
| Surface Material | Black leather scroll wheel; black mouse feet |
| Bottom Design | Injection-molded feet / Injection-molded scroll wheel |
| Left/Right Switch Lifespan | 3 Million Clicks |
| Cable | 1.5m Exposed Smooth Cable |
Highlight:
1. Practical 4-button design, lightweight without internal counterweight.
2. Equipped with 8733D high-performance chip, stable and responsive performance.
3. High durable switches, left and right buttons with 3 million clicks lifespan.
4. 1.5m smooth flexible cable, durable for daily office and gaming use.
5. 3-level adjustable DPI (1000-1600-2000), accurate and smooth positioning.
6. Premium injection-molded scroll wheel and anti-slip mouse feet, wear-resistant.
7. Ergonomic size 115*66*33mm, comfortable hand feeling for long time use.
|
|
| MOQ: | 2000pieces |
| Price: | USD2.17Piece |
| Standard Packaging: | Each product in a color box, 10 pcs in a carton. Carton size: 265*400*55mm, G.W.: 7kg. Loading quantity: 20GP:48027 pcs, 40GP:99485 pcs,40HQ:116638 pcs |
| Delivery Period: | 35-40 work days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 Pieces Per Month |
| Connection Type | Wired Version |
| Button Quantity | 4 buttons |
| Weight | 90g |
| Main Chipset | 8733D Chipset |
| DPI Levels | 1000-1600-2000 |
| Product Dimensions | 115*66*33mm |
| Surface Material | Black leather scroll wheel; black mouse feet |
| Bottom Design | Injection-molded feet / Injection-molded scroll wheel |
| Left/Right Switch Lifespan | 3 Million Clicks |
| Cable | 1.5m Exposed Smooth Cable |
Highlight:
1. Practical 4-button design, lightweight without internal counterweight.
2. Equipped with 8733D high-performance chip, stable and responsive performance.
3. High durable switches, left and right buttons with 3 million clicks lifespan.
4. 1.5m smooth flexible cable, durable for daily office and gaming use.
5. 3-level adjustable DPI (1000-1600-2000), accurate and smooth positioning.
6. Premium injection-molded scroll wheel and anti-slip mouse feet, wear-resistant.
7. Ergonomic size 115*66*33mm, comfortable hand feeling for long time use.