| مقدار تولیدی: | 2000 قطعه |
| قیمت: | USD6.68Piece |
| standard packaging: | هر محصول در جعبه رنگی 10 عدد در کارتن. اندازه کارتن: 155*310*190 میلی متر، گیگاوات: 4 کیلوگرم. مقدار |
| Delivery period: | 35-40 روز کاری |
| روش پرداخت: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 عدد در ماه |
اسپیکر بلوتوث ضدآب و ضد گرد و غبار IP67
| اسپیکرشیپ بلوتوث | JL6965E4، V60 |
| دامنه بلوتوث | 10 متر |
| خروجی برق | 5W |
| ظرفیت باتری | 3.7V / 1200mAh (با مدار محافظت) |
| مشخصات اسپیکر | قطر 45mm، ارتفاع 26mm، 4Ω 3W |
| زمان پخش موسیقی | 16 ساعت (با حجم متوسط) |
| ابعاد محصول | 13.36 * 4.75 * 8.55 سانتي متر |
| وزن محصول | 300 گرم |
| وظایف | IPX7 ضد آب، IP6X ضد گرد و غبار، بلوتوث، تماس بدون دست، پشتیبانی از کارت TF، TWS، DSP |
| ابعاد کارتن | 35*34.5*38 سانتي متر |
نکات مهم:
1.با حفاظت ضدآب و ضد گرد و غبار IP67 ساخته شده، این بلندگو بلوتوث مقاوم به پرتاب آب، باران، غوطه ور شدن کوتاه مدت و فرسایش گرد و غبار روزانه است.اون کاملاً با محیط بيرون سازگار ميشه، حمام، ساحل، کمپینگ و محیط های روزمره خشن برای استفاده طولانی مدت.
2مجهز به تراشه JL6965E4 با عملکرد بالا و نسخه ارتقا یافته بلوتوث 6.0 ، این دستگاه جفت سازی سریع ، انتقال سیگنال پایدار و توانایی قوی ضد تداخل را تضمین می کند.فاصله اتصال موثر تا 10 متر می رسد، که باعث می شود صدا و تماس های دست آزاد بدون قطع ارتباط به راحتی انجام شود.
3این دستگاه دارای قدرت خروجی ثابت 5 وات است که با یک اسپیکر با قطر 45 میلی متری با کیفیت بالا با 4Ω 3W مطابقت دارد. با تکنولوژی بهینه سازی صدا DSP ساخته شده، صدای واضح را ارائه می دهد،باس متعادل و صداهای استریویی غنی، به طور قابل توجهی اثر شنیدن کلی را بهبود می بخشد.
4با باتری قابل اعتماد 3.7 ولت با ظرفیت بالا با 1200mAh و مدار حفاظت داخلی برای شارژ ایمن و عمر طولانی تر.از 16 ساعت پخش مداوم موسیقی در حجم متوسط پشتیبانی می کند، پاسخگویی به نیازهای سرگرمی در فضای باز و استفاده روزانه در طول روز.
5این دستگاه کوچک و قابل حمل با اندازه 13.36 * 4.75 * 8.55 سانتی متر و وزن کم 300 گرم است و حمل و نقل آن آسان است.یکپارچه با چندین عملکرد عملی از جمله اتصال بلوتوث، تماس با دست آزاد ، پخش کارت TF ، جفت سازی استریو بی سیم TWS و عملکرد ضد گرد و غبار و ضد آب حرفه ای ، نیازهای گوناگون صوتی روزانه و بیرونی را برآورده می کند.
| مقدار تولیدی: | 2000 قطعه |
| قیمت: | USD6.68Piece |
| standard packaging: | هر محصول در جعبه رنگی 10 عدد در کارتن. اندازه کارتن: 155*310*190 میلی متر، گیگاوات: 4 کیلوگرم. مقدار |
| Delivery period: | 35-40 روز کاری |
| روش پرداخت: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 عدد در ماه |
اسپیکر بلوتوث ضدآب و ضد گرد و غبار IP67
| اسپیکرشیپ بلوتوث | JL6965E4، V60 |
| دامنه بلوتوث | 10 متر |
| خروجی برق | 5W |
| ظرفیت باتری | 3.7V / 1200mAh (با مدار محافظت) |
| مشخصات اسپیکر | قطر 45mm، ارتفاع 26mm، 4Ω 3W |
| زمان پخش موسیقی | 16 ساعت (با حجم متوسط) |
| ابعاد محصول | 13.36 * 4.75 * 8.55 سانتي متر |
| وزن محصول | 300 گرم |
| وظایف | IPX7 ضد آب، IP6X ضد گرد و غبار، بلوتوث، تماس بدون دست، پشتیبانی از کارت TF، TWS، DSP |
| ابعاد کارتن | 35*34.5*38 سانتي متر |
نکات مهم:
1.با حفاظت ضدآب و ضد گرد و غبار IP67 ساخته شده، این بلندگو بلوتوث مقاوم به پرتاب آب، باران، غوطه ور شدن کوتاه مدت و فرسایش گرد و غبار روزانه است.اون کاملاً با محیط بيرون سازگار ميشه، حمام، ساحل، کمپینگ و محیط های روزمره خشن برای استفاده طولانی مدت.
2مجهز به تراشه JL6965E4 با عملکرد بالا و نسخه ارتقا یافته بلوتوث 6.0 ، این دستگاه جفت سازی سریع ، انتقال سیگنال پایدار و توانایی قوی ضد تداخل را تضمین می کند.فاصله اتصال موثر تا 10 متر می رسد، که باعث می شود صدا و تماس های دست آزاد بدون قطع ارتباط به راحتی انجام شود.
3این دستگاه دارای قدرت خروجی ثابت 5 وات است که با یک اسپیکر با قطر 45 میلی متری با کیفیت بالا با 4Ω 3W مطابقت دارد. با تکنولوژی بهینه سازی صدا DSP ساخته شده، صدای واضح را ارائه می دهد،باس متعادل و صداهای استریویی غنی، به طور قابل توجهی اثر شنیدن کلی را بهبود می بخشد.
4با باتری قابل اعتماد 3.7 ولت با ظرفیت بالا با 1200mAh و مدار حفاظت داخلی برای شارژ ایمن و عمر طولانی تر.از 16 ساعت پخش مداوم موسیقی در حجم متوسط پشتیبانی می کند، پاسخگویی به نیازهای سرگرمی در فضای باز و استفاده روزانه در طول روز.
5این دستگاه کوچک و قابل حمل با اندازه 13.36 * 4.75 * 8.55 سانتی متر و وزن کم 300 گرم است و حمل و نقل آن آسان است.یکپارچه با چندین عملکرد عملی از جمله اتصال بلوتوث، تماس با دست آزاد ، پخش کارت TF ، جفت سازی استریو بی سیم TWS و عملکرد ضد گرد و غبار و ضد آب حرفه ای ، نیازهای گوناگون صوتی روزانه و بیرونی را برآورده می کند.