| MOQ: | 2000pieces |
| Price: | USD7.75Piece |
| Standard Packaging: | Each product in a color box, 30 pcs in a carton. Carton size: 350*345*380mm, G.W.: 5kg. Loading quantity: 20GP:18307 pcs, 40GP:37921 pcs,40HQ:44459pcs |
| Delivery Period: | 35-40 work days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 Pieces Per Month |
IPX7 Waterproof Rating; Withstands immersion in 1 meter of water for 30 minutes without damage; Hands-free calling
| Bluetooth Chip | V6.0 AC6965E |
| Output Power | 5W |
| Battery Capacity | 1200mAh (with protection circuit) |
| Driver Units | 1 |
| Playback Time | 8 hours (at 50% volume) |
| Product Dimensions | 135*71*63.5 mm |
| Product Weight | 353g |
| Carton Dimensions | 54*44*23 cm |
Highlights:
1.IPX7 Waterproof:Can withstand immersion in 1 meter deep water for 30 minutes, suitable for outdoor, bathroom, beach and camping.
2.Bluetooth V6.0 AC6965E:Fast pairing, stable connection, low latency and strong anti-interference performance.
3.5W Loud Sound Quality:Delivers clear stereo sound and strong bass for indoor and outdoor use.
4.1200mAh Built-in Battery:With protection circuit, supports up to 8 hours playback at medium volume.
5.Multi-play Modes:Support Bluetooth, TF card, AUX input for flexible music playback.
6.TWS Stereo Pairing:Two speakers connect wirelessly to create surround stereo effect.
7.Dynamic RGB Lighting:Colorful gradient light enhances party and leisure atmosphere.
8.Hands-free Calling:Built-in microphone for clear hands-free phone conversation.
9.Portable Size:Compact and lightweight, easy to carry for travel and outdoor activities.
![]()
![]()
![]()
![]()
| MOQ: | 2000pieces |
| Price: | USD7.75Piece |
| Standard Packaging: | Each product in a color box, 30 pcs in a carton. Carton size: 350*345*380mm, G.W.: 5kg. Loading quantity: 20GP:18307 pcs, 40GP:37921 pcs,40HQ:44459pcs |
| Delivery Period: | 35-40 work days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 Pieces Per Month |
IPX7 Waterproof Rating; Withstands immersion in 1 meter of water for 30 minutes without damage; Hands-free calling
| Bluetooth Chip | V6.0 AC6965E |
| Output Power | 5W |
| Battery Capacity | 1200mAh (with protection circuit) |
| Driver Units | 1 |
| Playback Time | 8 hours (at 50% volume) |
| Product Dimensions | 135*71*63.5 mm |
| Product Weight | 353g |
| Carton Dimensions | 54*44*23 cm |
Highlights:
1.IPX7 Waterproof:Can withstand immersion in 1 meter deep water for 30 minutes, suitable for outdoor, bathroom, beach and camping.
2.Bluetooth V6.0 AC6965E:Fast pairing, stable connection, low latency and strong anti-interference performance.
3.5W Loud Sound Quality:Delivers clear stereo sound and strong bass for indoor and outdoor use.
4.1200mAh Built-in Battery:With protection circuit, supports up to 8 hours playback at medium volume.
5.Multi-play Modes:Support Bluetooth, TF card, AUX input for flexible music playback.
6.TWS Stereo Pairing:Two speakers connect wirelessly to create surround stereo effect.
7.Dynamic RGB Lighting:Colorful gradient light enhances party and leisure atmosphere.
8.Hands-free Calling:Built-in microphone for clear hands-free phone conversation.
9.Portable Size:Compact and lightweight, easy to carry for travel and outdoor activities.
![]()
![]()
![]()
![]()