|
|
| MOQ: | 2000 পিস |
| দাম: | USD3.94Piece |
| standard packaging: | একটি রঙের বাক্সে প্রতিটি পণ্য, একটি শক্ত কাগজে 10 পিসি। শক্ত কাগজের আকার: 235*420*60mm, GW: 5kg। লোড |
| Delivery period: | 35-40 কাজের দিন |
| অর্থ প্রদানের পদ্ধতি: | টি/টি |
| Supply Capacity: | প্রতি মাসে 10000 টুকরা |
| Connection Type | 2.4G Wireless + Bluetooth Dual Mode |
| Button Quantity | 4 buttons |
| Weight | approx. 70g |
| Main Chipset | S201B Chipset |
| DPI Levels | 1200 / 2400 / 3200 Adjustable |
| Product Dimensions | 109*70*40mm |
| Surface Material | Black Leather Textured |
| Bottom Design | Wear-resistant Black Foot Pads |
Highlight:
1. 2.4G wireless + Bluetooth dual connection, free switching.
2. 4 functional buttons, ultra-light 70g lightweight design.
3. High durable switches, up to 3 million clicks lifespan.
4. Adopts S201B high-performance chip, stable and responsive.
5. 3-speed adjustable DPI: 1200/2400/3200, precise control.
6. Black leather-textured trim and wear-resistant foot pads.
7. Ergonomic size 109*70*40mm, comfortable long-time grip.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
|
|
| MOQ: | 2000 পিস |
| দাম: | USD3.94Piece |
| standard packaging: | একটি রঙের বাক্সে প্রতিটি পণ্য, একটি শক্ত কাগজে 10 পিসি। শক্ত কাগজের আকার: 235*420*60mm, GW: 5kg। লোড |
| Delivery period: | 35-40 কাজের দিন |
| অর্থ প্রদানের পদ্ধতি: | টি/টি |
| Supply Capacity: | প্রতি মাসে 10000 টুকরা |
| Connection Type | 2.4G Wireless + Bluetooth Dual Mode |
| Button Quantity | 4 buttons |
| Weight | approx. 70g |
| Main Chipset | S201B Chipset |
| DPI Levels | 1200 / 2400 / 3200 Adjustable |
| Product Dimensions | 109*70*40mm |
| Surface Material | Black Leather Textured |
| Bottom Design | Wear-resistant Black Foot Pads |
Highlight:
1. 2.4G wireless + Bluetooth dual connection, free switching.
2. 4 functional buttons, ultra-light 70g lightweight design.
3. High durable switches, up to 3 million clicks lifespan.
4. Adopts S201B high-performance chip, stable and responsive.
5. 3-speed adjustable DPI: 1200/2400/3200, precise control.
6. Black leather-textured trim and wear-resistant foot pads.
7. Ergonomic size 109*70*40mm, comfortable long-time grip.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()